איטום בהתזה, שיטות איטום, קבלני איטום | ארגמן איטום גגות

איטום בהתזה

במדינה כמו ישראל - ששוררים בה תנאי מזג אוויר שעלולים להשפיע על איכות החיים בתוך הבתים והדירות יש חשיבות גבוהה מאד לביצוען של עבודות איטום איכותיות ויעילות. מעבר שבידוד מפני כניסת קור או חום אל תוך הבתים האיטום מונע ממי הגשמים לחדור פנימה אל השכבות הפנימיות של עמודי השלד וקירות וכך מסייע במניעת רטיבות, התפוררות של הקירות והיווצרות עובש. כיום ידוע על כמה וכמה שיטות איטום שנמצאות בשימוש ואחת מהן היא שיטת האיטום בהתזה.

מהו איטום בהתזה?

כשמו כן הוא - זהו איטום המתבצע על ידי התזה שמבוצעת בצינור או מכונה. החומרים (או תערובת החומרים) מותזת בחוזקה על גבי השטח שאמור להיאטם, זאת בניגוד לשיטות איטום אחרות שבהן נמרח החומר באופן ידני על ידי עובדי חברת האיטום ובעזרת כלי עבודה ייעודיים. כיום נחשבת שיטה זו לשיטת האיטום היעילה והאיכותית ביותר שבה אין דילוג על שום חלקת שטח שאמור להיות אטום במסגרת העבודות. ההתזה מבוצעת באופן זהה לכל שטח הגג ושכבת הבידוד שנוצרת אחידה בכל השטח.

מתי מתאים לבצע איטום בהתזה?

למרות הפופולריות שצברה שיטת איטום זו - עדיין יש בה שימוש בעיקר במקומות שבהם לא ניתן, משיקולים שונים, לבצע איטום בשיטות אחרות. האיטום בהתזה מתאים במיוחד עבור גגות אנכיים, במצבים שבהם גובה הגג אינו אחיד בכל השטח או כאשר ישנן הסתעפויות של צינורות מים שמקורן בחיבור לדודי השמש שעל הגג, שכן יהיה קשה מאד למרוח שם חומר איטום בין הצינורות ובלתי אפשרי כלל להניח יריעות ביטומניות, או בכל מצב של חפצים או מכשולים המפריעים למריחה ידנית תקינה.

מהם היתרונות של איטום בהתזה?

היתרון הבולט של שיטת איטום זו היא מהירות הביצוע שלה וזמן ההמתנה הקצר לייבוש החומרים. בעוד בשיטות איטום אחרות יש להמתין מספר ימים לייבוש החומר - הרי שכאן מדובר במספר שעות בלבד. השיטה מתאימה לכל סוגי הגגות, ההתזה מבוצעת מהר ותוך דיוק רב וניתן במקרים רבים גם לבצע באמצעותה אטימה של מרתפים או אזורים אחרים בבניין.


איך בוחרים את חברת האיטום?

חשוב מאד שעבודות איטום תתבצענה באופן יעיל ואיכותי ביותר. יש חשיבות מכרעת לניסיון ולידע של עובדי חברת האיטום - מה שיצביע על כך שהעבודה שהם יבצעו תהיה טובה, יעילה ותשיג את המטרות הדרושות. מומלץ לקבל חוות דעת והמלצות מלקוחות שכבר ביצעו עבודות דומות.
דף הבית טלפוןפייסבוק
Statcounter code for Xn--4dbeakof4a.co.il https://xn--4dbeakof4a.co.il/ -->