fbpx

איטום גגות ביריעות ביטומניות

מדוע איטום גגות ביריעות ביטומניות הפך להיות פופולארי?

יריעות ביטומניות הן משטחים מחומר ייחודי שהרכבו מותאם במיוחד לאיטום גגות. על פי התקן הישראלי עובי היריעה חייב להיות לפחות בן 5 מ"מ. איטום גגות ביריעות ביטומניות יוצרת איטום מושלם אם מבצעים את תהליך האיטום על פי ההנחיות של היצרנים.

כדי ליצור את האפקט הנדרש יש להקפיד על כמה כללים מהותיים. ראשית יש לנקות את הגג באופן יסודי ביותר מפסולת, עלים, אבק, חפצים וכו, יש לפרק פריטים רופפים כמו עמודים, צנרת, דודים או אנטנות ועוד. אם התגלו בעיות הדורשות תיקון, אטימה עם בטון, מבצעים זאת ורק לאחר שהמקום יבש מהחומרים, אפשר להמשיך בתהליך. חייבים לשטוף היטב את הגג ורק לאחר יממה לבצע פריסה של היריעות הביטומניות על פני כל הגג ולבצע את האיטום. השלב האחרון הוא ביצוע הלבנה כדי ליצור בידוד אופטימלי שאותו ניתן להשלים עם פוליאוריטן או סיד.

להשגת תוצאות מושלמות של איטום גגות ביריעות ביטומניות, מורחים על כל שטחו של רצפת הגג שכבה ראשונה של מדלל ייעודי ליריעות ביטומניות בעובי 250 גרם לכל מ"ר. על גבי הקירות רצוי למרות שכבה כפולה כדי ליצור איטום הרבה יותר אפקטיבי. יש להמתין עד ששכבות המדלל יבשות לחלוטין ולאחר מכן אפשר להתחיל בהלחמת היריעות.
כל יריעה מולחמת ליריעה השנייה תוך השארת שוליים משותפים. כך נוצרת שכבה עבה יותר במרכז שאינה מאפשרת את היפרדותן של שתי היריעות הצמודות, זו מזו.
יריעות החיזוק ברוחב 15 ס"מ שאינן מכילות אגרגט, יולחמו באזורי המפגש בין הקיר לרצפה לנוחות עובדי האיטום. הכלל הוא לפרוס יריעות ביטומניות בחלק הנמוך של הגג ולאט לאט להתקדם ליחידה הגבוהה ביותר. לאחר מכן מבצעים הלחמה של כל אזורי הרולקות, מבריגים את כל החיבורים בעזרת מסטיק ביטומני וברגים תואמים.

בקרת הביצוע על פעולת איטום גגות ביריעות ביטומניות היא הצפת הגג במים כדי לוודא את עמידותן של היריעות הביטומניות במשימה. סיוד הגג בתום כל הפעולות נעשה בעזרת צבע אקרילי או צבעי הלבנה המתאימים לכך. מבחינה מקצועית, גג שבוצע בו איטום גגות בשיטה זו, יישאר לאורך כל השנים בשיטת איטום זו ולא יחזור לאחת השיטות הישנות כמו זיפות הגג.

איטום גגות ביריעות ביטומניות
לקביעת פגישת ייעוץ מקצועית עם קבלן איטום מוסמך - השאירו פרטים.
לקביעת פגישת ייעוץ מקצועי עם קבלן איטום מוסמך - השאירו פרטים.

איטום גגות ביריעות ביטומניות

המפתח בביצוע איטום גגות ביריעות ביטומניות נכון ומקצועי הוא להזמין אנשי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון וידע רב שקיבלתם עליהם חוות דעת חיוביות. הצוותים יוצאי הדופן של איטום ארגמן, ישמחו לסייע לכם. איטום באמצעות יריעות ביטומניות, הינה שיטת איטום מומלצת שבעלי בתים פרטיים ודיירים בבנייני מגורים משותפים, עושים בה שימוש רב. האיטום מומלץ על גגות בטון יש לוודא כי היריעות ביטומניות, עמידות על פי התקן של מכון התקנים. יריעות ביטומניות מחליפות את שיטת הזיפות העתיקה יותר שהיא זיפות גגות. יריעות אלה הן עמידות במיוחד  ולכן תקופת האחריות שנותנים על שיטת איטום זו היא הארוכה מכולן- 10 שנות אחריות.

יש לציין, כי לא כל חומר הנמצא בגג ביתכם, עשוי להתאים לזיפות או יריעות ביטומניות, שהקשר ביניהם הוא חומר הגלם שממנו מיוצר האיטום הזפת. ביריעות ביטומניות קיימת שכבת זפת וחומרים נוספים שנמצאים ביריעות שמותקנות עכל גג שבוצעה בו הכנה מראש, כגון ניקיון ותיקוני סדקים לפני ביצוע האיטום.

איטום ביריעות ביטומניות

חפשו כמה שיותר מידע לגבי איטום גגות ביריעות ביטומניות

צרכנים היות, בזכות הרשת, כבר יודעים לחפש מידע שיהיה להם חיוני ויעיל. כך גם לגבי איטום גגות ביריעות ביטומניות והשיטות השונות, חומרי הגלם הקיימים בשוק ועוד. יש להבין אילו חומרי גלם בתחום האיטום יתאימו ואילו לא, כך שאם תקראו לכמה חברות איטום, אשר  יגיעו לתת לכם יעוץ והצעת מחיר, תוכלו לוודא, על פי הידע שרכשתם אם החברה יודעת להתאים את חומר האיטום ואם היא מקצועית דיה. על פי הייעוץ והחלטה בדבר חומר האיטום שיש להתקין על גג ביתכם.

לייעוץ והכוונה התקשרו 053-7373333

חושבים כמה כסף אתם צריכים להשקיע באיטום הגג שלכם?
היכנסו למחשבון שלנו ובדקו מה התקציב שתצטרכו להשקיע
חושבים כמה כסף אתם צריכים להשקיע באיטום הגג שלכם?
             היכנסו למחשבון שלנו ובדקו מה התקציב שתצטרכו להשקיע
חושבים כמה כסף אתם צריכים להשקיע באיטום הגג שלכם?

היכנסו למחשבון שלנו ובדקו מה התקציב שתצטרכו להשקיע
מידע נוסף על איטום גגות
צביעת תקרה לאחר איטום גגות
צביעת תקרה לאחר איטום גגות

ישנם מקרים שבהם קיימים בנינים ישנים, שנבנו לפני שנים רבות שאינם מתוחזקים מספיק, בשל שיטת הבנייה שהייתה נהוגה אז, לכן בבניינים אלו נוטים להיות רטיבות יותר

קרא עוד »
חומרי איטום הטובים ביותר לגג שלכם

כולנו מחפשים קורת גג ומקום נעים לחיות בו ואף אחד לא רוצה להתעורר בבוקר ולגלות שהגג דולף. הבעיה היא שהגג חשוף לפגעי מזג האוויר ויתכן שהגשם והרוחות של החורף החולף הסבו לגג נזקים וכעת…

קרא עוד »
×

שלום לחברת איטום ארגמן,

אני מעוניין לקבוע איתכם פגישת ייעוץ איטום...

×