איטום גגות, איטום גגות מרוצפים, קבלני איטום | ארגמן איטום

איטום גגות- הדרך לחורף נקי ויבש  

ארגמן – 10 שנות אחריות 
איטום עם החומרים המובילים בשוק.
לייעוץ והכוונה התקשרו:


053-737-3333 

 איטום גגות הכולל את חומרי האיטום הטובים ביותר
 יריעות ביטמוניות- הדרך הטובה והיעילה ביותר 
בידוד קירות חיצוניים בחומר שקוף מסוג סילוקסן
 איטום מקלחות או חדרים רטובים בחומרים ביטומנים 
 בידוד מקלחות וחדרים רטובים בחומרי בידוד צימנטים 
 איטום מרתפים ומקלטים מבפנים
 זיפות גגות בזפת , ביריעות ביטומניות
 בידוד סדקים בקירות וביציקות בטון 

 איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף
 איטום בחומרים אקרילים 
 קבלני איטום לפרוייקטים גדולים וקטנים 
 חברת ארגמן עובדים בכל ימות השנה
 איטום בהתזה- השיטה המתקדמת לאיטום חיצוני

קבל הצעת מחיר לאיטום

יישום עבודות איטום גגות :

איטום מתבצע באמצעות חומרים שונים, לרוב על פי סוג החומר שממנו בנוי הגג. חברת ארגמן משתמשת בחומרים איכותיים ובעלי תו תקן.כאשר איש המקצוע מגיע לביצוע העבודה, הוא לרוב יסרוק את שטח הגג וינסה לזהות מקומות מועדים לפורענות שבהם עשויה להתרחש דליפה או נזילה. במידה ודיירי הבניין אבחנו כבר את מקור הנזילה, חשוב שיעדכנו את איש המקצוע במדויק במקור שלה.
לאחר סריקת פני השטח, נבחר את סוג החומר שהכי מתאים לפני השטח. יש לפנות את כל איזור הגג מפני חפצים מיותרים וכן לבצע ניקוי כללי שלו. הדבר מתבצע על מנת שיהיה קל ונוח למרוח את החומרים הביטומניים בצורה אחידה וללא הפרעות מיותרות. לאחר שהולחמו, יש להניח לגג להתייבש במשך מספר שעות. לאטום את הגג בתחילת עונת הגשמים היא סיכון שלא תמיד מומלץ לקחת. בהחלט יכול להיווצר מצב שבו בוצע איטום הגג ומייד לאחר מכן החל גשם לרדת ולגרום נזק ליריעה הביטומנית שהונחה.קבלנים-  הבחירה החשובה נמצאת בידך!

ישנן חברות רבות שמבצעות איטום בשוק והן בעלות רקורד ותוקף. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי אין ערבויות לשום דבר. כאשר מתגלה תקלה בגג או כל בעיה אחרת שנוצרה, על אף ביצוע העבודה, יש לפנות לחברת המבצעת למתן בדיקה ושירות של הנושא.

באחריות החברה לבצע את התיקונים הנדרשים וכן לפצות את הלקוחות במידה ונגרם להם נזק רב יותר כתוצאה מאיטום לקוי. על כל פנים, מומלץ לבצע בדיקה אחת לשנה ובמידת הצורך לבצע תיקונים וחיזוקים לגגות בכל שנה. כך ניתן לשמור גם על תקינותו של הבניין או הבית וכן לשמר את הדירה מפני נזקים זמניים או בלתי הפיכים שעשויים להיגרם.אזהרה לגולשים!

עבודות איטום הם אינם משחק לילדים, יש לעשות את העבודה עם חומרים מותאמים ע"י יועץ מומחה וכלים מתאימים, יש להיזהר מכל מיני פרסומים באינטרנט על מוצרים ביתיים , כאשר יגיע החורף חומרים אלה יכולים להזיק יותר מאשר לעזור, השתמשו בשירותי ארגמן וקבלו 10 שנות אחריות לאיטום מקצועי. בכל שאלה בתחום אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני, יצירת קשר באתר או ברשתות החברתיות שבהם תראו גם עבודות עדכניות.

עבודות חדשות של חברת ארגמן 2018


בידוד לגג ע"י פוליאוריטן מוקצץ, לפני יציקת הבטקל לשיפועים
איטום מבנה מגורים ישן בסנפלינג

איטום מאגר מים בהתזה דו רכיבית

חומרי האיטום החדשים לסתימות וגגות


איטום גגות בניין הוא נושא חשוב מאד , כדי שאיטום הגג יהיה מוצלח , יש להשתמש בחומרי גלם מתאימים שיספקו את התוצאות לאורך זמן. תחום איטום גגות הפך עם השנים לפופולארי ורבים יודעים שאיטום הגג באופן מקצועי ויסודי הוא חשוב. לכן כאשר מחליטים לבצע איטום גגות יש לפנות לבעלי מקצוע מומחים אשר יספקו את המענה בצורה מקיפה.
מהם חומרי האיטום החדשים הנמצאים בשוק?

כמובן שיש המון חומרי איטום מוצלחים וטובים, כאן תוכלו למצוא מספר דוגמאות שהוכיחו את עצמם ומספקים מענה מוצלח ביותר לאיטום גגות.

 הידרוגג 2K – מדובר על חומר איטום אקרילי גמיש, והייבוש שלו הוא מהיר. חומר איטום זה מתאים לגגות עם מים עומדים, וניתן להשתמש בו במגוון רחב של תשתיות כמו: זפת, יריעות ביטומניות, בטון, פח ועוד. חומר איטום זה הוא משחה המגיע בתוך דלי מדובר על 20 ק"ג + אבקה 3 ק"ג . חומר האיטום הזה בעל עמידות ויכולת ייבוש גבוהה.

ווטרפלאג Waterplug –מדובר על חומר טיט המתאים לסתימות פריצות מים. חומר זה כאשר מתחבר עם פריצת המים מתנפח ואחיזתו היא חזקה ויציבה , חומר זה מתייבש מהר ושומר על אטימותו לאורך שנים.ווטרפלאג​​​​​​​

מולטיגג- חומר איטום חדש לאיטום גגות. זהו חומר המתאים למריחה או התזה , חומר איטום זה הוא גמיש ונוח לעבודה , מתאים לכל סוגי הגגות : בטון, זפת, יריעות ביטומניות . מה שמייחד את חומר איטום זה שהוא על בסיס מים וידידותי לסביבה.מולטיגג​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​

אקרילפז פלטיניום חומר איטום מתקדם, ניתן להשתמש איתו גם במריחה וגם בהתזה מתאים לתנאי סביבה קשים ומורכבים יותר. חומר איטום זה הוא בעל כושר עמידות גבוהה ועמיד בפני קרינת UV . השימוש בחומר איטום זה הוא קל ונוח, לאחר שימוש בחומר איטום זה נוצרת שכבה לבנה המורידה את הטמפרטורה בגג הבניין ובכך חוסמת מקרני השמש לחדור בצורה ישירה למבנה. חומר זה ידידותי לסביבה ומשמש כשכבת יסוד בעזרת מים .​​​​​​​


ישנם חומרי איטום רבים שנכנסו לשוק ולפני שמחליטים לבצע איטום על גג הבניין יש להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת למצוא את חומר האיטום נכון והמדויק עבור גג הבניין הספציפי, יחד עם זאת פניה לאנשי מקצוע מובילים בתחום ובעלי ניסיון תהיה הרבה יותר אפקטיבית כך חומרי האיטום הם בעלי תו תקן, וישנה אחראיות על איטום הגג.
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק