בחירה בקבלני איטום- ארגמןם איטום גגות

קבלני איטום

עבודות איטום טובות ואיכותיות הן עבודות חשובות מאד בתחום של בנייה ושיפוצים. אמנם מזג האוויר בישראל לא קיצוני בעונת החורף אך לבידוד טוב ואיכותי יש השפעה גדולה מאד על התחושות שמתקבלות בתוך הבתים בעונת הקיץ החמה והלחה, כמו גם על מניעת רטיבות או חלחול של מי גשמים לתוך השכבות הפנימיות של קירות הבית והבניין. כאשר בוחרים קבלני איטום חשוב מאד להתרשם מעבודות קודמות שביצעו על מנת לאמוד את איכות העבודה וכך לקבל את ההחלטה איזה קבלן יבצע את האיטום.

איך מבוצע איטום?

על מנת להפוך את הגג או הקירות לאטומים עושים שימוש בזפת חמה שמורחים על גבי המשטח. לאחר סיום העבודה הזפת מתקררת ומתקשה וכך הופכת לשכבה אטומה שלא מאפשרת חדירות נוזלים או תנאי מזג אוויר בעייתיים כמו חום או קור קיצוניים. חשוב מאד שהזפת תהיה איכותית ולא תהיה מעורבת בחומרים אחרים שיפגעו בכושר האיטום שלה וכמובן שקבלן האיטום שמבצע את העבודה צריך להיות מצויד בכלי העבודה הדרושים לשם ביצוע על הצד הטוב ביותר.

איך לבחור קבלן איטום?

כאמור, ישנם לא מעט קבלני איטום שמציעים שירותים בתחום זה. חשוב מאד לברר כמה פרטים לפני שבוחרים את הקבלן שיבצע את העבודה:
  • היותו של הקבלן בעל עסק כפי שדורש החוק במדינה.
  • היותו בעל ניסיון רב ועשיר ככל האפשר. מומלץ לבחון לעומק את ההמלצות שהוא מספק ובמידת הצורך ליצור קשר עם לקוחות על מנת לוודא שההמלצות אמתיות ואותנטיות.
  • קבלן מקצועי לא יקבע מועד לעבודה לפני שיגיע אל האתר ויראה דרך העיניים המקצועיות שלו מה צריך לעשות, מה השטח הדרוש איטום ומה תהיה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.
  • הצעת המחיר חיית לכלול את כל הפרמטרים המשפיעים על המחיר, לרבות העסקת צוות עובדים (במידה ויש בכך צורך) ותוספות שונות שנדרשות גם הן על פי החוק.

לאחר שנבחר הקבלן שיהיה המתאים ביותר – אפשר לצאת לדרך ולקבוע מועד שיתאים לביצוע העבודה גם ללקוח וגם לקבלן. ביום של ביצוע האיטום ייתכן ריח חזק שמקורו בזפת הנוזלית אך הריח יחלוף בעצמו לאחר התקשות הזפת בסיום התהליך. אפשר יהיה לחוש בבית באופן מידי שמדובר בעבודת איטום טובה, שכן האווירה בבית תהיה נעימה מאד.

קישורים נוספים:
איטום גגות, זיפות גגות, קבלני איטום
דף הבית טלפוןפייסבוק
Statcounter code for Xn--4dbeakof4a.co.il https://xn--4dbeakof4a.co.il/ -->