fbpx

התזת פוליאוריטן מוקצף

איטום באמצעות חומרים פוליאוריטנים

הרכבו הכימי הייחודי של חומר הפוליאוריטן יוצר חומר בידוד מצוין המשמש גם לאיטום גגות עקב תכונותיו המתאימות לעבודות הללו. מדובר בחומר עמיד ודי חזק המסוגל לעמוד בפגעי מזג אוויר קשים כמו רוחות, סערות, גשמים ושמש יוקדת וגם עמיד מול לחות, מים, חומרים כימיים שונים ומכות מכניות.
למרות העובדה שמשתמשים בחומר זה רק בשנים האחרונות, השימוש בו הולך וגדל לאור התוצאות האפקטיביות והאיכותיות על גגות המבנים.
השימוש בחומר מבודד זה פתרה בעיות של אטימה במקומות ייחודיים כמו מאגרי מים . למרות הכמויות הגדולות של המים הנמצאים במאגר, הם לא מצליחים לפרק את החומר הנמצא בכל שטחו.
לקביעת פגישת ייעוץ מקצועית עם קבלן איטום מוסמך - השאירו פרטים.
לקביעת פגישת ייעוץ מקצועי עם קבלן איטום מוסמך - השאירו פרטים.

יתרונותיו של הפוליאוריטן על פני חומרי איטום אחרים

חברות העוסקות באיטום שגילו את החומר משתדלות להשתמש רק בו בפרויקטים שלהם כיוון שאין תקלות, הם לא נקראים לבצע שוב ושוב תיקונים עקב מיקומים מסוימים על פני הגג שהאיטום אינו פעיל.
עלותו של חומר מבודד זה היא זולה יותר מהחומרים המבודדים האחרים, היא מייתרת את הצורך לשלם בכל שנה עבור זיפות וגם עבור הלבנת הגג ובכך יוצרת חיסכון משמעותי לדיירים.
אחת הבעיות האקוטיות בגגות היא הימצאותם של דודי שמש, קולטים, מדחסים של מזגנים ועוד. החפצים האלה אינם מאפשרים לפרוס יריעות ביטומניות ולכן הדיירים המשיכו באיטום בשיטת הזפת החם . אך כעת, כשיש שיטה חדשנית שהיא בהתזה, אפשר להגיע לכל פינה, לעקוף את הציוד הקיים על הגג, לאטום בין הפריטים השונים וליצור אחידות בכל שטחו של הגג, כולל איטום גגות הבנויים בבצורה מעוגלת או בשיפועים ללא כל בעיה.

התזת פוליאוריטן

שיטת האיטום באמצעות פוליאוריטן

אנשי המקצוע בתחום זה חייבים ללמוד את אופן השימוש בחומר ורק לאחר מכן לבצע את העבודה בפועל. ביצוע העבודה ללא למידה של הפעולות הנכונות עלולה להיות בעייתית ולכן אינה מומלצת. כדי ליצור שכבה מבודדת יעילה של פוליאוריטן מוקצף חשוב ביותר לבצע התזה אחידה כך שהשכבה כולה תהיה בגובה אחיד, ללא כיסי אוויר אלא שכל המשטח יהיה מלא בשכבה מלאה של החומר המבודד .
הפעולה הנכונה והמקצועית ביותר היא מריחת שכבת יסוד ולאחר מכן התזה באמצעות מכונה ייעודית המתיזה את החומר ברמת פיזור אחידה וכך כל המרחב מלא כהלכה. בתום פעולת ההתזה החומר מתקשה והופך לחומר עמיד וחזק במיוחד.
לאחר שהחומר מתקשה הוא מותאם לאיטום משטחים, אפשר להדביק עליו שיש, ריצוף, מתכת וחומרים נוספים.

לייעוץ והכוונה התקשרו 053-7373333

חושבים כמה כסף אתם צריכים להשקיע באיטום הגג שלכם?
             היכנסו למחשבון שלנו ובדקו מה התקציב שתצטרכו להשקיע
חושבים כמה כסף אתם צריכים להשקיע באיטום הגג שלכם?
             היכנסו למחשבון שלנו ובדקו מה התקציב שתצטרכו להשקיע
חושבים כמה כסף אתם צריכים להשקיע באיטום הגג שלכם?

היכנסו למחשבון שלנו ובדקו מה התקציב שתצטרכו להשקיע
מידע נוסף על איטום גגות
צביעת תקרה לאחר איטום גגות
צביעת תקרה לאחר איטום גגות

ישנם מקרים שבהם קיימים בנינים ישנים, שנבנו לפני שנים רבות שאינם מתוחזקים מספיק, בשל שיטת הבנייה שהייתה נהוגה אז, לכן בבניינים אלו נוטים להיות רטיבות יותר

קרא עוד »
חומרי איטום הטובים ביותר לגג שלכם

כולנו מחפשים קורת גג ומקום נעים לחיות בו ואף אחד לא רוצה להתעורר בבוקר ולגלות שהגג דולף. הבעיה היא שהגג חשוף לפגעי מזג האוויר ויתכן שהגשם והרוחות של החורף החולף הסבו לגג נזקים וכעת…

קרא עוד »
×

שלום לחברת איטום ארגמן,

אני מעוניין לקבוע איתכם פגישת ייעוץ איטום...

×