זיפות בזפת קרה - ארגמן איטום

זיפות בזפת קרה

 
את הזפת הקרה רוכשים במצב נוזלי ומעט צמיגי בחביות או בקופסאות. היתרון של זפת זו היא העובדה שהיא עוברת תהליך כימי שמשמר את מצב הצבירה שלה כנוזל . ברגע שיש מגע עם אוויר הזפת מתייבשת ולכן יש להשתמש בה שהיא נוזלית כיוון שלאחר מכן היא יבשה, אינה גמישה ואי אפשר למרוח אותה .
הזפת שמקורה בחומר הפחם, מזוקקת מחומרים אורגניים, תכונותיה החשובות הן צמיגיות והתקשות מהירה. בזכות התוספים הייחודיים הקיימים בה, הזפת נשארת נוזלית וקל להשתמש בה לאיטום מהיר ואיכותי.

זפת קרה לאיטום גגות

השיטה המוכרת לאיטום גגות היא הזפת החמה, אך גם הזפת הקרה היא אפקטיבית ואפשר להשתמש בה כמות שהיא, ללא צורך בחימום החומר וכך לאטום את הגג.
עקב הנוחות בעבודה עם זפת קרה משתמשים בה בעיקר לבצוע זיפות בקטעים מסוימים כשאין צורך לאטום את כל הגג. במקרים שיש רק כמה נקודות בעייתיות על הגג שרק אותן צריך לאטום, אפשר לחסוך את כל הטרחה הכרוכה בהבאת זפת וחימומה ולמרוח זפת קרה רק בנקודות הרלבנטיות בהליך קל ומהיר באמצעות מברשת קטנה .
במידת הצורך, אפשר לאטום באמצעות הזפת הקרה גם חלקי צנרת בנקודות החיבור שלהן או בנקודות שהתגלו בהן נזילות. הזפת הקרה אוטמת את המיקומים הספציפיים הללו באופן מוחלט. זפת חמה אינה מתאימה לשימוש על צנרת ברזל או PVC  כיוון שהיא יכולה לגרום לה לנזקים עקב מידות החום הגבוהות.
 
 

זפת קרה
דף הבית טלפוןפייסבוק
Statcounter code for Xn--4dbeakof4a.co.il https://xn--4dbeakof4a.co.il/ -->