זיפות גגות, יריעות זפת, איטום גגות | ארגמן קבלני איטום

זיפות גגות

דף הבית > זיפות גגות
 

זיפות גגות ושיקום מבנים, בארגמן איטום
 

 אין כלל ספק כי עבודת זיפות גגות הינה עבודה לאנשי מקצוע מיומנים המתמחים בזיפות גגות מזה שנים רבות. חשוב שבעל המקצוע יהיה מתאים מכיוון  שבמקרה בו הזיפות ואטימת הגג אינן נעשות באופן יסודי, הבית יספוג נזקים רבים כגון חדירת מי גשמים, קור מיותר בחורף, חום עודף בקיץ ועוד.
 
הזפת, חומר שמקורו בנוזל העטרן המופק מחומר אורגני (כגון עץ) הינו חומר נוח מאוד לשימוש לצורכי אטימה ומשמש מזה שנים רבות באטימה של גגות. החומר מופק בצורה בטוחה ואינו מכיל חומרים רעילים כך שהוא בטוח לסביבה. הוא קל ונוח מאוד לעבודה כך שהוא אוטם את הגג בצורה טובה ונכנס לכל סדק ופינה.

 
 

חברת איטום ארגמן מבצעת איטום איכותי עם התחייבות  
אנו נבדוק את כל הפרמטרים החשובים לאיטום וניתן לכם חוות דעת מקצועית
  053-737-3333

חומרי האיטום בארגמן הם מהטובים והמומלצים בתחום האיטום
אנו מבצעים את כל עבודות האיטום ונותנים אחריות של 10 שנים 

 זיפות גג בניין

זיפות גגות- שלבי התהליך:

 
זיפות הגגות הינו הליך הנעשה על גג הבית על מנת למנוע כניסה של מזיקים שונים כגון: מים, רוחות, חרקים, מכרסמים, ציפורים וכ"ו. זהו הליך עתיק יומין השומר על פנים הבית משינויי מזג האוויר המתחוללים בחוץ.

בתהליך הזיפות משתמשים בזפת חמה על מנת לאטום את כלל המשטח על גבי הגג, כך שהוא יהיה אטום כהלכה ולא תהיה גישה למים, רוחות או כלל מזיקים. על מנת לבצע עבודת זיפות טובה חשוב לשמור על כלל ברזל לפני תחילת הזיפות והוא ניקיון. חשוב מאוד שהגג אשר מבצעים עליו עבודת זיפות יהיה נקי לחלוטין, רק באופן כזה הזיפות יהיה יעיל ולא יהיו בועות או סדקים העתידים להפוך לשברים. כאשר הגג נקי כמו שצריך לפני תחילת העבודה הזפת מתחברת בצורה טובה לבסיס וכך האיטום נעשה בצורה איכותית ומחזיק לאורך שנים רבות.
 
לאחר שבצענו ניקיון יסודי של הגג עלינו לשים עליו את החומר המבודד, במקרה שלנו הזפת. יש מספר שיטות לא מבוטלות אשר ניתן באמצעותן לעשות זיפות גגות הן משתנות ביניהם בכמות שכבות הזפת וחומרים נוספים הניתנים לשימוש ביניהם. ניתן לשים שכבת זפת אחת בלבד או שתי שכבות עם יריעות של חומר פיברגלס ביניהן, כל אלו שיטות לגיטימיות וטובות אך עם זאת לא כל שיטה מתאימה לכל גג, רצוי להתייעץ עם איש מקצוע לפני כשי שיתאים את השיטה הטובה ביותר עבורכם.
 
לאחר הליך הזיפות הראשוני חשוב מאוד לדאוג לאטום את הסדקים, הבועות והשברים שנותרו על הזפת, זאת על מנת שהאיטום יישאר לשנים ארוכות. אם לא דואגים לאטום את כל השברים הקטנים האלה בכל שכבת זפת עלולים ליצור "פתחים" עתידיים לבעיות בין אם זה שבר פנימי שיצור קריסה כוללת של השכבה או פתח לכניסה של מזיקים כגון מכרסמים, חרקים וכ"ו.
 
בסיום השימוש בזפות ולאחר שהיא התייבשה כהלכה יש צורך לעשות הלבנה, זהו הליך בו מלבינים את השכבה העליונה של הזפת. כל זאת על מנת קליטה מרובה של קרני שמש מהצבע הכהה של הזפת דבר המוביל בסופו של דבר להתחממות של החדרים הפנימיים במבנה.


קישורים נוספים:
שיטות איטום, איטום גגות, יריעות ביטומניות

תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק