fbpx

חומרי האיטום הטובים ביותר לגג שלכם

כולנו מחפשים קורת גג ומקום נעים לחיות בו ואף אחד לא רוצה להתעורר בבוקר ולגלות שהגג דולף. הבעיה היא שהגג חשוף לפגעי מזג האוויר ויתכן שהגשם והרוחות של החורף החולף הסבו לגג נזקים וכעת, כתוצאה מקילוף שכבה או יצירת סדקים, הגג נפגע ויש צורך להשקיע באיטום. שיקום של הגג ויצירת הגנה על מנת שהגג יהיה עמיד וחזק.

איטום אזור הגג בעל יתרונות רבים מהגנה מפני קרני UV ועד עיכוב של התפתחות מיקרואורגניזמים מזיקים, הגנה מוגברת יותר בפני בעירה וכן חיסכון אנרגטי. כמובן שגג איכותי ועמיד תורם גם להשבחת הנכס.

כיצד אוטמים את הגג ומהם חומרי איטום המומלצים?

יריעות שעושות הבדל גדול
נתחיל מכך שגג דולף מחייב נקיטת פעולה לפני שהנזק יחמיר. אבל חשוב לפנות למומחים שיאמדו את הנזק ויוכלו גם להמליץ על דרכי טיפול ושיקום מתאימות. לאחר מכן אפשר לבחור חומר קירוי לפי סוג הגג כאשר היום נהוג להשתמש ביריעות ביטוניות שלא דורשות סיוד או הלבנה.
לאחר הכנת הגג לקראת בואן של היריעות ניתן להצמיד את היריעות לבטון במראה אחיד והיריעות מקנות לגג עמידות מבוקשת. פריסה של היריעות אפשרית רק לאחר שטיפה יסודית של הגג.

סותמים את הרטיבות
אחד הסימפטומים שנובעים מבעיות איטום היא של רטיבות קפילארית. הכוונה היא למים שעולים ויוצרים רטיבות במבנה ועל מנת לטפל בכך, תידרש תערובת איטום עוצמתית שמטרתה ליצור דיפוזיה של לחות.
התערובת נצמדת לתשתית וכך יוצרת שכבת איטום למניעת עובש וחדירה של מלחים שיוצרים ריקבון ונזקים.
אפשר להעצים את האפקט על ידי קרם על בסיס מים אותו מחדירים לחודרים שנקדחים בקיר – הקרם עובר תהליך של דיפוזיה בקיר עצמו וכל שנדרש זה אקדח סיליקון על מנת לבצע את ההחדרה לקיר בצורה מדויקת וטובה.
במקרים מסוימים יהיה צורך גם בשימוש בדבק אפוקסי להדבקה, תיקון ומילוי כאשר חשוב לבחון את ההתאמה של הדבק לסוג התשתית (אבן, שיש, בטון) וכן לבחון שהוא אכן עמיד בפני כימיקליים ואינו נסדק בזמן הייבוש וכן אפשר לצבוע לאחר מכן, לשייף ולקדוח לפי הצורך.
חומרים לאיטום דליפות מורכבים מפורמולה עם חומרים עוצמתיים שיכולים לסגור קצוות מפוצלים, סדקים ויש לבחון התאמה לסוג הגג והאם הוא כולל ארובות, טורבינות, פתחי אוורור ומה הציוד הנדרש על מנת לבצע את העבודה בדרך האפקטיבית והמקצועית ביותר.

התאמה לעץ
גגות מעץ יש לאטום בדרך המתאימה לחומר הגלם כך שהעץ ישמור על עמידות מקסימלית וגם על מראה אסתטי לאורך זמן. אפשר להשתמש, בין הפעולות המקצועיות, גם בחומר איטום כמו מרק אפוקסי, שזהו למעשה פלסטלינה דו רכיבית אשר התכונות שלה מאפשרות לה להתקשות כמו פלדה לאחר עיבוד ואפשר באמצעותה למלא סדקים וחורים שונים. החומר עצמו מגיע כרול גמיש וכל שצריך זה לחתוך את הכמות המבוקשת ולעסות אותו עד השגת חומר הומוגני ולהדביק.
במהרה הוא יתקשה כמו פלדה ויעניק את העמידות המבוקשת.

לפני שאוטמים – פונים למומחים

חשוב מאוד לפנות למומחי איטום גג על מנת לקבל הסבר מפורט ולהזמין ביצוע עבודות עם חומרי איטום עוצמתיים ומקצועיים תוך שימוש בכלים האסטרטגיים הנכונים להשגת התוצאה הטובה ביותר. גג אטום ואסתטי בסטנדרט הגבוה ביותר. מומחים ידעו כיצד להדביק בצורה מושלמת גם על משטחים דולפים ורטובים בתנאי שטח מאתגרים כאשר כיום אפשר לבחור גם חומרים ידידותיים לסביבה בגמישות גבוהה עמידים בטמפרטורות גבוהות במיוחד המאריכים את תוחלת החיים של הגג באופן משמעותי.

אם אתם מחפשים קבלני איטום מקצועיים בעלי ידע ניסיון ומקצועיות תוכלו למצוא את כל הפרטים כאן.
צרו קשר עם חברת ארגמן 053-7373333

חושבים כמה כסף אתם צריכים להשקיע באיטום הגג שלכם?
היכנסו למחשבון שלנו ובדקו מה התקציב שתצטרכו להשקיע
חושבים כמה כסף אתם צריכים להשקיע באיטום הגג שלכם?
             היכנסו למחשבון שלנו ובדקו מה התקציב שתצטרכו להשקיע
חושבים כמה כסף אתם צריכים להשקיע באיטום הגג שלכם?

היכנסו למחשבון שלנו ובדקו מה התקציב שתצטרכו להשקיע
מידע נוסף באתר
סרטונים
עמודי האתר
×

שלום לחברת איטום ארגמן,

אני מעוניין לקבוע איתכם פגישת ייעוץ איטום...

×