חנות כלי עבודה לאיטום גגות

חנות כלי עבודה לאיטום גגות 

כל שנה, לאחר הגשם הראשון, ניתן לראות את התופעה הלא ברורה הזאת. פתאום, אנשים מגלים שאת עבודות האיטום הגג שהם דחו לאורך כל הקיץ כבר אי אפשר לדחות יותר. פתאום, כולם ממהרים ומחפשים חנות כלי עבודה שבה אפשר להשיג כלי עבודה וחומרים לאיטום גגות. האם ניתן להיות יותר ברורים מזה: חוץ מאשר למצוא את החנות הנדרשת, לא כדאי לדחות את ביצוע התיקונים, הטיפול באיטום. עדיף לבדוק אם הגג תקין ואטום אפילו עוד לפני שמגיע הגשם. על כל פנים, הפעם נסביר אילו דברים שימושיים תצטרכו להכין, כדי להכין את הגג לקראת החורף.

מסולם ועד חומרי איטום בהתזה

חשוב להדגיש שאם אין לכם את הידע והניסיון, איטום הגג ללא עזרה עשוי להיות מסוכן. חברות שמתמחות באיטום גגות מעסיקות צוות שיש לו הכשרה והסמכה לעבוד בגובה, באם נדרשת פעולה חיצונית. לעיתים ניתן לבצע משימת איטום על בסיס פיגומים אבל אפשרי גם איטום בשיטת סנפלינג. אבל אם אתם מבצעים פעולה של איטום בגג בצורה עצמאית, תצטרכו לא רק לעבוד זהיר ומסודר. יתכן כי תצטרכו לקנות סולם, על מנת להגיע לשטחי הגג הרצויים. ומלבד סולם, חנות כלי עבודה גם תוכל לספק ציוד בטיחות כדוגמת קסדות או רתמות אבטחה וכמובן גם חומרים לעבודה.
אם הזכרנו את שיטת הסנפלינג, הרי שכאשר הגישה לגג מוגבלת, מאוד עוזר כאשר רוכשים מראש חומרים בהתזה. הם לא מתאימים כתחליף לזיפות של גג שלם לכל אורכו ורוחבו אבל כן מתאימים לטיפולים נקודתיים. חשוב לציין כי חומרים מתקדמים יעילים במיוחד, כדוגמת בטקל, יכולים להבטיח גגות יבשים ואטימות טובה ביותר. מדובר כאן על חומר צמנטי, בעל כושר בידוד יוצא מן הכלל. ניתן ליישם אותו בצורה די נוחה אך בדרך כלל, הוא משמש את אנשי המקצוע, קבלני איטום. לציבור הרחב חסרים הידע והניסיון בכדי ליישם זאת בצורה הנכונה ותוך שימוש במשאבות ייעודיות.
​​​​​​​

מזפת ועד ליריעות איטום

אם כבר יש לכם סולם ג' או סולם טלסקופי וגם חומרי איטום בהתזה כבר רכשתם, זה בכל זאת לא הכל. חנות כלי עבודה יכולה להציע עוד פתרונות טובים לא פחות, ולפעמים אף יותר מזה. למשל, חומרי זיפות שאותם מחממים ומיישמים על גגות לא מרוצפים. או אפילו פתרונות טובים מזה, כדוגמת יריעות שיכולים לאטום את כל הגג כולו.
חשוב לשאול בחנות איזה מן סוג של יריעות ביטומניות הם משווקים משום שעדיף לבחור את התוצרת האיכותית יותר. את היריעות הללו מצמידים האחת לשנייה, ולבסוף מחממים את הקצוות ובעצם אפשר לומר שמרתכים את הכל אל הגג. היתרון של היריעות הוא כושר הכיסוי, האיטום והעמידות שלהם. כאשר מיישמים את הכל בצורה מקצועית וטובה, לא צפויים לחדור מים ומובטח גג יבש מבפנים, לאורך הרבה מאוד שנים.
 

דף הבית טלפוןפייסבוק
Statcounter code for Xn--4dbeakof4a.co.il https://xn--4dbeakof4a.co.il/ -->