יריעות ביטומניות, איטום ביריעות ביטומניות, איטום גגות | ארגמן איטום

יריעות ביטומניות 


מדוע איטום באמצעות יריעות ביטומניות הפך להיות פופולארי?

 
איטום באמצעות יריעות ביטומניות, הינה שיטת איטום מומלצת שבעלי בתים פרטיים ודיירים בבנייני מגורים משותפים, עושים בה שימוש רב. האיטום מומלץ על גגות בטון יש לוודא כי היריעות ביטומניות, עמידות על פי התקן של מכון התקנים. יריעות ביטומניות מחליפות את שיטת הזיפות העתיקה יותר שהיא זיפות גגות. יריעות אלה הן עמידות במיוחד  ולכן תקופת האחריות שנותנים על שיטת איטום זו היא הארוכה מכולן- 10 שנות אחריות.
 
יש לציין, כי לא כל חומר הנמצא בגג ביתכם, עשוי להתאים לזיפות או יריעות ביטומניות, שהקשר ביניהם הוא חומר הגלם שממנו מיוצר האיטום- הזפת. ביריעות ביטומניות קיימת שכבת זפת וחומרים נוספים שנמצאים ביריעות שמותקנות עכל גג שבוצעה בו הכנה מראש, כגון ניקיון ותיקוני סדקים לפני ביצוע האיטום.

חפשו כמה שיותר מידע לגבי סוגי האיטום הקיימים בשוק

 
צרכנים היות, בזכות הרשת, כבר יודעים לחפש מידע שיהיה להם חיוני ויעיל. כך גם לגבי האיטום והשיטות השונות, חומרי הגלם הקיימים בשוק ועוד. יש להבין אילו חומרי גלם בתחום האיטום יתאימו ואילו לא, כך שאם תקראו לכמה חברות איטום, אשר  יגיעו לתת לכם יעוץ והצעת מחיר, תוכלו לוודא, על פי הידע שרכשתם אם החברה יודעת להתאים את חומר האיטום ואם היא מקצועית דיה, על פי הייעוץ והחלטה בדבר חומר האיטום שיש להתקין על גג ביתכם. 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק