עבודות איטום בסנפלינג

הזמן שירות איטום בסנפלינג   קבל ייעוץ מומחה בחינם

 

עבודת איטום בסנפלינג

ישנן שיטות איטום שונות שחלקן מחייבות עבודה בגובה של מומחי האיטום. ישנם קבלנים המתמחים בעבודות איטום אלה, על בניינים גבוהים, כגון גורדי שחקים. אנשי המקצוע, יורדים באמצעות חבלים לנקודה הרצויה ששם יש לבצע איטום. הגלישה באמצעות החבלים, מאפשרת להגיע לסדקים השונים בקירות. אנשים שמבצעים עבודת איטום בסנפלינג, מכירים את שטח העבודה ויודעים באיזה ציוד עליהם לעשות שימוש. ישנם גורמים שונים, הגורמים לנזקים במבנים גבוהים, כגון בנייני מגורים או בנייני משרדים, כגון: האקלים, תזוזות האדמה, התיישנות המבנים ועוד.
ניתן למצוא במבנים רבים בארץ, סדקים שחלקם עמוקים במיוחד, מה שגורם למי הגשמים לחלחל דרכם ולגרום לנזק למבנה. עובש ורטיבות, מסוכנים לבריאותנו ויש להימנע מהם, ע"י איטום נכון ואם מדובר על מקומות גבוהים,  יש לשכור את שירותיו של  קבלן איטום המתמחה בעבודות איטום באמצעות סנפלינג.
​​​​​​​

היתרונות הנוספים של איטום באמצעות סנפלינג

ביצוע של עבודות איטום באמצעות סנפלינג, הינה בעלת כמה יתרונות, ביחס לעבודת איטום בשיטות הנוספות, שמיועדות אף הן לעבודה בגובה. ניתן למצוא שימוש בפיגומים, סולמות או במות הרמה. העבודה באמצעות סנפלינג, מאפשרת לעובד האיטום, להגיע למקום הבעייתי שיש לאטום בדרך פשוטה ונוחה וכך, לבצע את עבודתו ביעילות, כאשר המקום נגיש, בזמן שהוא מאובטח ומוגן מפני נפילות. עבודות איטום המתבצעות באמצעות הסנפלינג, כוללות גם: איטום צנרת חודרת, הסרת טיח רופף, תיקוני טיח וצבע, וכן, איטום גגות, כאשר הגישה אליהם היא אינה אפשרית.
אין צורך בהרכבה ופירוק של פיגומים, סולמות או במות הרמה, אשר מן הסתם יעלו יותר מאשר עובד שמבצע איטום בסנפלינג. היתרונות הנוספים, כמו מניעה של רעש, פגיעה בשטח הקיים סבב המבנה וכן, חשש לפריצה בגלל שהפיגומים שעדיין נמצאים על הבניין, נחסכת, באמצעות שיטת הסנפלינג.

מה כדאי לוודא לפני שמזמנים עבודת איטום בגובה באמצעות סנפלינג?

כאשר אתם מזמינים אנשי מקצוע, המתמחים עם איטום קירות חיצוניים בסנפלינג וגגות שקשה להגיע אליהם בדך אחרת, יש לוודא כי העובדים של הקבלן שמבצע את האיטום, הם בעלי רישיון בגובה ויש להם רישיון תקף. יש לברר כמה שנים קיימת חברת האיטום ואם היא ידועה באיטום באמצעות עבודות בגובה ובמיוחד באמצעות סנפלינג, כך שתהיו סמוכים ובטוחים, כי לחברה יש ניסיון רב ועובדים המתמחים בעבודה מסוג זה. קבלני האיטום המוכרים, יעבדו על פי תקני הבטיחות ויהיה להם ציוד מיוחד, המגן על העובדים מפני תאונות עבודה בגובה.
עובדי איטום המתמחים בעבודה בגובה באמצעות סנפלינג, יבדקו את המבנה באמצעות הטיפוס, כך שידעו באילו נקודות יש לאטום את הקירות החיצוניים או את הגגות. יש לזכור, כי עבודת  איטום איכותית בגובה , תתבצע על ידי קבלני איטום שמתמחים עם עבודת איטום בגובה , ע"י סנפלינג. יש להזמין את עבודת האיטום, לפני בוא החורף, בכדי להבטיח שהעבודה תהיה יעילה, כאשר הקירות החיצוניים או הגגות, עדיין יבשים.

דף הבית טלפוןפייסבוק
Statcounter code for Xn--4dbeakof4a.co.il https://xn--4dbeakof4a.co.il/ -->