התזת פוליאוריטן לבידוד מושלם עם חברת ארגמן איטום

איטום באמצעות חומרים פוליאוריטנים

 
הרכבו הכימי הייחודי של חומר הפוליאוריטן יוצר חומר בידוד מצוין המשמש גם לאיטום גגות עקב תכונותיו המתאימות לעבודות הללו. מדובר בחומר עמיד ודי חזק המסוגל לעמוד בפגעי מזג אוויר קשים כמו רוחות, סערות, גשמים ושמש יוקדת וגם עמיד מול לחות, מים, חומרים כימיים שונים ומכות מכניות.
למרות העובדה שמשתמשים בחומר זה רק בשנים האחרונות, השימוש בו הולך וגדל לאור התוצאות האפקטיביות והאיכותיות על גגות המבנים.
השימוש בחומר מבודד זה פתרה בעיות של אטימה במקומות ייחודיים כמו מאגרי מים . למרות הכמויות הגדולות של המים הנמצאים במאגר, הם לא מצליחים לפרק את החומר הנמצא בכל שטחו.

יתרונותיו של הפוליאוריטן על פני חומרי איטום אחרים

חברות העוסקות באיטום שגילו את החומר משתדלות להשתמש רק בו בפרויקטים שלהם כיוון שאין תקלות, הם לא נקראים לבצע שוב ושוב תיקונים עקב מיקומים מסוימים על פני הגג שהאיטום אינו פעיל.
עלותו של חומר מבודד זה היא זולה יותר מהחומרים המבודדים האחרים, היא מייתרת את הצורך לשלם בכל שנה עבור זיפות וגם עבור הלבנת הגג ובכך יוצרת חיסכון משמעותי לדיירים.
אחת הבעיות האקוטיות בגגות היא הימצאותם של דודי שמש, קולטים, מדחסים של מזגנים ועוד. החפצים האלה אינם מאפשרים לפרוס יריעות ביטומניות ולכן הדיירים המשיכו באיטום בשיטת הזפת החם . אך כעת, כשיש שיטה חדשנית שהיא בהתזה, אפשר להגיע לכל פינה, לעקוף את הציוד הקיים על הגג, לאטום בין הפריטים השונים וליצור אחידות בכל שטחו של הגג, כולל איטום גגות הבנויים בבצורה מעוגלת או בשיפועים ללא כל בעיה.

שיטת האיטום באמצעות פוליאוריטן

אנשי המקצוע בתחום זה חייבים ללמוד את אופן השימוש בחומר ורק לאחר מכן לבצע את העבודה בפועל. ביצוע העבודה ללא למידה של הפעולות הנכונות עלולה להיות בעייתית ולכן אינה מומלצת. כדי ליצור שכבה מבודדת יעילה של פוליאוריטן מוקצף חשוב ביותר לבצע התזה אחידה כך שהשכבה כולה תהיה בגובה אחיד, ללא כיסי אוויר אלא שכל המשטח יהיה מלא בשכבה מלאה של החומר המבודד .
הפעולה הנכונה והמקצועית ביותר היא מריחת שכבת יסוד ולאחר מכן התזה באמצעות מכונה ייעודית המתיזה את החומר ברמת פיזור אחידה וכך כל המרחב מלא כהלכה. בתום פעולת ההתזה החומר מתקשה והופך לחומר עמיד וחזק במיוחד.
לאחר שהחומר מתקשה הוא מותאם לאיטום משטחים, אפשר להדביק עליו שיש, ריצוף, מתכת וחומרים נוספים.

בסרטון ניתן לראות התזת פוליאוריטן על גג רעפים
בתמונה בידוד פוליאוריטן על גג
התזת פוליאוריטן מוקצף
דף הבית טלפוןפייסבוק
Statcounter code for Xn--4dbeakof4a.co.il https://xn--4dbeakof4a.co.il/ -->