קבלני איטום, איטום גגות, יועץ איטום | ארגמן איטום

קבלני איטום

דף הבית > קבלני איטום
  

קבלני איטום- ארגמן

קבלני איטום

ברוכים הבאים לחברת ארגמן איטום, אנו מספקים שירותי איטום בפריסה ארצית לכל סוגי עבודות האיטום, אנו קבלנים מורשים בעלי וותק של שנים רבות בענף ועובדים עם מיטב החברות המובילות בישראל. חברתנו מספקת אחריות לכל פרוייקט ומעמידה סטנדרטים גבוהים לבטיחות האיטום במבנים. בגלריית העבודות שלנו תוכלו להתרשם מפרוייקטים של איטום.


חשוב להתייעץ עם קבלן איטום ולקבל ממנו מידע מפורט על תהליך העבודה, מה השלבים ובאיזה חומרי איטום מומלץ להשתמש. בארגמן איטום
תוכלו לקבל המלצה מקצועית מיועץ איטום ,שהינו קבלן איטום מוסמך, שיגיע למיקומכם וייתן לכם הצעה לאיטום מקצועי ואמין.חברת איטום ארגמן מבצעת איטום איכותי עם התחייבות.  
אנו נבדוק את כל הפרמטרים החשובים לאיטום, ויועץ איטום מומחה מהחברה, ייתן לכם חוות דעת מקצועית
053-737-3333

חומרי האיטום בארגמן הם מהטובים והמומלצים בתחום האיטום
אנו מבצעים את כל עבודות האיטום ונותנים אחריות של 10 שנים 

 

החשיבות במומחיות של קבלנים

קבלני איטום הם קבלנים המתמחים בתחום של איטום של מבנים, גגות ועוד, המטרה של האיטום היא מטרה נעלה מאוד מבחינת איכות החיים בתוך הבית מאחר והאיטום הוא שכבת המגן אשר מבודדת את הבית מן החוץ ומונעת את הנזקים שיכולים להיווצר ממנו, על כן איטום חייב להיות יסודי ולהתבצע במיומנות ופרופסיונאליות מרבית.
למה צריך
קבלני איטום? האם הקבלן של הבית אינו עושה את האיטום בעצמו?
אכן, רבים נוטים לחשוב שעבודת האיטום כלולה אצל הקבלן הראשי אשר בונה את הבית, אך לא מעט פעמים הקבלן אינו בר ידע גדול בתחום מאחר שהוא מתעסק יותר בבנייה עצמה ולא בפרטים הקטנים שמהותיים מאוד כאשר מדובר באיטום, ולא פעם לאחר הבנייה נוכחים הדיירים לנזקים קשים עקב רטיבות וחדירת מים לביתם, מה שיוצר איכות חיים ירודה ותסכול רב.

 

עבודת איטום נעשית על ידי קבלן איטום נקודה

אטימת גגות מוכרחת להתבצע על ידי קבלני איטום אשר מומחים בתחומם ויודעים את הנזקים שנגרמים כאשר מפספסים או מדלגים על הגורם להם.
את אטימת הגג לרוב עושים בשיטה השכיחה והיעילה ביותר שנקראת
זיפות גגות, קבלני איטום מקצועיים מורחים שכבה של זפת במגוון שיטות הקיימות בשוק, כאלו עם יריעות וכאלו שבלי ולאחר מכן מלבינים את הזפת בכדי שלא תמשוך אליה חום ותחמם את המבנה.
כאשר עבודת איטום גגות לא נעשית על ידי
קבלני איטום בעלי ניסיון וידע עלולים להיווצר סדקים וחריצים אשר לא נאטמו כראוי ועבודה אשר אינה מקצועית לא מועילה כמעט בדבר מאחר וכשירדו גשמים למשל, תתכן רטיבות רצינית, כי מספיק סדק קטן כדי ליצור מצב שכזה.
לכן, אל לכם להתבלבל ולהפקיר את הגג בידי עובדים שאינם קבלני איטום מיומנים בתחום הספציפי הזה מאחר ורק נזק יכול להיווצר.

 

מקצועיות, יסודיות ואמינות תקבלו אצלנו בחברת ארגמן איטום!

חברתנו הינה חברה המבצעת את כל עבודות האיטום מזה שנים על ידי קבלני איטום מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, החברה שלנו מציעה לכם שירותי איטום מקצועיים, יחס אדיב והכי חשוב אמינות, התקשרו עכשיו!
 
ארגמן איטום גגות- איטום גגות בפריסה ארצית 


 

תתעדכן בחדשות, קבל טיפים ושאל את טובי המומחים שלנו בדף הפייסבוק:

פייסבוק ארגמן איטום גגות
 

אזהרה!

עבודות איטום גגות אינן משחק, יש להיזהר מאוד כאשר עושים שימוש בחומרי איטום לשימוש עצמי על מנת לטפל בבעיית איטום. חומרים וציוד איטום הנמכרים לשימוש אישי בחנויות לחומרי בניין אינם כוללים איתם הוראות שימוש וכבר שמענו על המון מקרים שבהם נפגעים אנשים לא מנוסים או שפגעו במבנה ולאחר מכן היו חייבים איש מקצוע מתאים לתיקון. אם אתם לא בטוחים כיצד להשתמש בחומרים וציוד מיוחד לאיטום אנא פנו למומחים,פתחנו לכבודכם בלוג חדש ובו נענה על כל שאלה, בנוסף תוכלו להתייעץ ולשאול שאלות בנושאי האיטום בדף הפייסבוק שלנו.

בלוג איטום
בלוג ארגמן איטום גגות

 
"עבודת איטום מקצועית ובטוחה עושים רק עם קבלני איטום בעלי הסמכה מתאימה." 

 

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק